Pasirupink.lt siūlo paprastą būdą, kaip įtraukti potencialius klientus esančius Jūsų “kaimynystėje” į Jūsų prekinio ženklo populiarinimą. Pasirupink.lt padarys visą darbą už jus, Jūsų skelbimas bus matomas pasirupink.lt facebook paskyroje. Elegantiškas, paprastas ir lengvas Pasirupink.lt tinklapio dizainas leis paprastai naudotis tinklapiu ir generuos Jums pajamas.

1. Susikurkite paskyrą

Sukurti paskyrą su Pasirupink.lt paprasta, sukurti paskyrą galite naudoti savo socialinių tinklų prisijungimus tokius kaip facebook ir google. Taip pat paprastai galėsite ir prisijungti prie tinklapio.

Prisijungę ne tik galėsite patalpinti savo skelbimą, bet ir rašyti komenarus kitų skelbimų autoriams, reitinguoti kitus ir savo skelbimus, taip pat rinkti “širdeles”. Skelbimai turintys didžiausius reitingus visada portale rodomi pirmose pozicijose.

Taip pat galima iškelti skelbimą iš visų kitų pažymint antrašte “Populiariausias” kuris tikrai atkreips lankytojų dėmesį.

2. Skelbimo sukūrimas

Įkelti skelbimą su Pasirupink.lt super paprasta. Tinklapis susietas su Google Place API, įrašę skelbime adresą automatiškai Jūsų adresas atsiras skelbimų paieškoje.

Sukūrę skelbimą bet kada galėsite redaguoti, pridėti papildomų ar naujų nuotraukų, pridėti savo darbo valandas, kad Jūsų klientai žinotų kada Jūs dirbate.

Jeigu nurodysite savo adresą tinklapio Pasirupink.lt pagalba Jūsų klientai galės lengviau Jus rasti. Paspaudę “Gauti maršrutą” automatiškai parodys trumpiausią kelią iki Jūsų!

 

3. Sulauksite daugiau susidomėjimo

Tai greičiausia ne pirmas kartai kaip ieškote kur patalpinti savo skelbimą ir sulaukti daugiausia susidomėjimo. Pasirūpink.lt tinkama vieta, nes Jūsų skelbimas atrodys gražiai, tinklapyje per dieną apsilanko 2000 unikalių lankytojų.

 

Pradėkite naudotis dabar